FAQ

Jak bude náš let probíhat? Co si máme vzít sebou?

Jediné, co si sebou musíte na letiště přinést je dobrá nálada a pohodlné oblečení. Mohl by se Vám hodit i fotoaparát nebo kamera, která Vám pomůže celý zážitek zdokumentovat.

Po příjezdu na letiště se Vás ujme náš pilot, který Vás před letem seznámí s letadlem, trasou letu a dá Vám krátkou instruktáž potřebnou pro hladký a bezpečný průběh Vašeho zážitku.

Po celou dobu letu s Vámi bude pilot komunikovat a upozorňovat Vás na zajímavá místa.

Jak vysoko a rychle poletíme?

Dle terénu pod námi poletíme přibližně 300 m nad zemí. Cestovní rychlost letadla (C 172), které využíváme pro běžné lety je cca 200km/h.

Za jakého počasí létáme?

Z důvodu Vaší bezpečnosti vždy uskutečňujeme lety s ohledem na aktuální meteorologickou situaci v místě letu. V případě, že by v den Vašeho letu hrozily bouřky, případně silný vítr, bude let zrušen a vy budete mít možnost výběru nového termínu z naší nabídky.

Je létání malým letadlem bezpečné?

Bezpečnost našich letů je u nás na prvním místě. Létáme pouze na prověřených a spolehlivých letadlech, která prochází pravidelnou technickou revizí.

Naši piloti jsou zkušení profesionálové, držitelé licence obchodního pilota letounu.

Jak si zajistím místo v letadle?

Stačí vyplnit objednávku v přehledu letů, případně si let zarezervovat telefonicky či e-mailem. Po obdržení Vaší objednávky s Vámi dohodneme všechny náležitosti letu. Platbu za let je možné uskutečnit na místě v hotovosti, případně převodem na účet (v takovém případě musí být peníze na našem účtu ještě před uskutečněním letu).

Lze zarezervovaný let zrušit?

Zarezervovaný let je možné bezplatně stornovat 14 dní před plánovaným letem, při stornování letu ve lhůtě 7-13 dní před letem účtujeme storno poplatky 50%. V případě storna v kratším termínu let propadá v plné výši. Uvedené podmínky se nevztahují na platbu letu prostřednictvím slevového kupónu.